Korzyści

Email Drukuj PDF

Korzyści płynące z zastosowania naszych technologii:

- bardzo dokładne ukazanie szczegółów oferty - związana z tym efektywność
- innowacyjność i efektowność prezentacji
- przy stosunkowo niewielkim obciążeniu łącza umożliwienie klientowi interaktywnego nawigowania - przewaga nad opcją Video (użytkownik nie jest ograniczony do ujęć zarejestrowanych przez operatora) bardzo ceniona "wolność wyboru"
- technologia wyświetlania: bardzo upowszechniona w internecie wtyczka "flash" - działa jak zwykłe banery reklamowe

Pytania? Prosimy o kontakt Kontakt - panoramy sferyczne

 

Ankieta

Czy podobają Ci się internetowe spacery?
 

Dla kogo internetowe spacery ?

Domy wypoczynkowe

Domy wypoczynkowe. Przedstawienie wszystkich walorów domu wypoczynkowego jest najważniejszym atutem w kwestii zachęcenia potencjalnego klienta do skorzystania z Państwa oferty. Tylko dokładne przekazanie za pomocą ujęć panoramicznych pozwala na nowoczesne i efektywne przekazanie tej informacji. Zdjęcia tego nie zastąpią.

Dla kogo internetowe spacery ?

Hotele - wręcz obowiązkowa forma reklamy oraz sposób ukazywania wnętrz obiektu. W przypadku hoteli jest to bardzo ważny argument dla potencjalnego klienta w momencie podejmowania decyzji o miejscu noclegu - jeśli podstawowym kryterium wyboru nie jest cena za nocleg. Klienci cenią sobie wiedzę jak wygląda pokój w którym będą spędzać czas, oraz będą bardzo wdzięczni za prezentację kuchni do której często nie mają wstępu... Przykład ujęcia w kuchni: kliknij