Korzyści

Email Drukuj PDF

Korzyści płynące z zastosowania naszych technologii:

- bardzo dokładne ukazanie szczegółów oferty - związana z tym efektywność
- innowacyjność i efektowność prezentacji
- przy stosunkowo niewielkim obciążeniu łącza umożliwienie klientowi interaktywnego nawigowania - przewaga nad opcją Video (użytkownik nie jest ograniczony do ujęć zarejestrowanych przez operatora) bardzo ceniona "wolność wyboru"
- technologia wyświetlania: bardzo upowszechniona w internecie wtyczka "flash" - działa jak zwykłe banery reklamowe

Pytania? Prosimy o kontakt Kontakt - panoramy sferyczne

 

Ankieta

Czy podobają Ci się internetowe spacery?
 

Dla kogo internetowe spacery ?

Domy weselne
Domy weselne. Bardzo ważny dział w branży usługowej gdzie ważne jest ukazanie tego co się potrafi... Czy zwykła fotografia jest w stanie pokazać Państwa możliwości w zakresie wystroju, aranżacji, możliwości i pełnej oferty obiektu? Zapewne Tak, ale proszę sobie tylko wyobrazić jak będzie wyglądała Państwa oferta jeśli wykonamy ujęcia panoramiczne przed kilkoma uroczystościami i wszystko to zostanie zapisane w internecie aby potencjalny klient mógł w myślach wyobrazić siebie wśród tych piękności ... TYLKO "Internetowy Spacer" jest w stanie mu to umożliwić...

Dla kogo internetowe spacery ?

Domy wypoczynkowe. Przedstawienie wszystkich walorów domu wypoczynkowego jest najważniejszym atutem w kwestii zachęcenia potencjalnego klienta do skorzystania z Państwa oferty. Tylko dokładne przekazanie za pomocą ujęć panoramicznych pozwala na nowoczesne i efektywne przekazanie tej informacji. Zdjęcia tego nie zastąpią.