Panoramy Sferyczne

Email Drukuj PDF

Panoramy Sferyczne - są to "półprodukty" Internetowych Spacerów. Mogą stanowić odrębny produkt w przypadku, kiedy Zamawiający nie potrzebuje Internetowego Spaceru (przejść pomiędzy Panoramami Sferycznymi).

Aby obracać widokiem wystarczy kliknąć na obrazku i przeciągać w różne strony myszką.

Glorietta w Łańcucie.

 

Więcej panoram sferycznych znajdziecie Państwo na stronie: Panoramy Sferyczne, Internetowe Spacery, Wirtualne Wycieczki

 


Przykładem wykorzystania tylko Panoram Sferycznych jest Internetowy spacer po Rzeszowie

 

Pytania? Prosimy o kontakt Kontakt - panoramy sferyczne

 

Ankieta

Czy podobają Ci się internetowe spacery?
 

Dla kogo internetowe spacery ?

Domy weselne
Domy weselne. Bardzo ważny dział w branży usługowej gdzie ważne jest ukazanie tego co się potrafi... Czy zwykła fotografia jest w stanie pokazać Państwa możliwości w zakresie wystroju, aranżacji, możliwości i pełnej oferty obiektu? Zapewne Tak, ale proszę sobie tylko wyobrazić jak będzie wyglądała Państwa oferta jeśli wykonamy ujęcia panoramiczne przed kilkoma uroczystościami i wszystko to zostanie zapisane w internecie aby potencjalny klient mógł w myślach wyobrazić siebie wśród tych piękności ... TYLKO "Internetowy Spacer" jest w stanie mu to umożliwić...

Dla kogo internetowe spacery ?

Domy wypoczynkowe. Przedstawienie wszystkich walorów domu wypoczynkowego jest najważniejszym atutem w kwestii zachęcenia potencjalnego klienta do skorzystania z Państwa oferty. Tylko dokładne przekazanie za pomocą ujęć panoramicznych pozwala na nowoczesne i efektywne przekazanie tej informacji. Zdjęcia tego nie zastąpią.